خانه / تور نگار

تور نگار

 

مجموعه ب نگار با توجه به درخواست اعضای خود اقدام به برگزاری سفرهای کوتاه داخلی و خارجی نموده است.شما می توانید در یک گردش روزانه یا سفر متفاوت،هم از طبیعت و اماکن فرهنگی و تاریخی لذت ببرید و هم با گروه های زیر معاشرت و گفتگوی صمیمانه داشته باشید:

هنرمندان،شاعران،خوانندگان،نویسندگان،منتقدان،فیلم سازان،اندیشمندان،طراحان،عکاسان،گرافیست ها و…   شرایط تور نگار: تورنگار برای مشترکینی می باشد که حداقل یک مرتبه از خدمات سایت ب نگار استفاده کرده باشند. حداقل سن افراد در سفرهای داخلی۱۵ سال و در سفرهای خارج از استان و کشور ۱۸ سال می باشد.
هزینه سفر شامل ایاب و ذهاب،بیمه،پذیرایی کامل و برنامه های تفریحی و گردشگری می باشد.
خرید تور
۱- خرید آنلاین تور بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش ب نگار ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید. ۲- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ب نگار در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاه های خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حساب های ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت تماس گرفته و ۴ شماره آخر کارت خود و شماره پیگیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید. کارت بانک ملت: به نام محمد عابدی قمسری ۶۱۰۴۳۳۷۸۲۶۳۳۳۱۰۴ برای دریافت شماره حساب ها به صورت پیامک، عدد ۱ را به ۰۲۵۳۴۰۰۰۵۰ (شماره تلفن ب نگار) ارسال نمائید. ۳- مراجعه حضوری به دفتر ب نگار شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.  
شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی
پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و… ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ب نگار ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: ۱- شما درخواست کننده گرامی می توانید از طریق سایت ب نگار قسمت تورنگار اطلاعات سفر را مطالعه کنید. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ب نگار از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است. ۲- ب نگار قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامک ها به مقصد نمی رسند و ب نگار در این زمینه امکان پیگیری ندارد. ۳- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی ب نگار که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی ب نگار می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.
 

بشر همواره در جستجوی کسانی است که ذهن و قلبشان در یک مفهوم مشترک پیوند خورده است.